Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Extatic Intense Gold Pierre Balmain για γυναίκες

Extatic Intense Gold Pierre Balmain για γυναίκες

Extatic Intense Gold Pierre Balmain για γυναίκες Εικόνες

Extatic Intense Gold από Pierre Balmain είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Extatic Intense Gold κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι ανθός βανιλιας και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και λάβδανο.

γιασεμί

ανθός βανιλιας ηλιοτρόπιο

Κεχριμπάρι λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Extatic Intense Gold by Pierre Balmain.

Extatic Intense Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pierre Balmain Extatic Intense Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pierre Balmain Extatic Intense Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Extatic Intense Gold by Pierre Balmain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Extatic Intense Gold by Pierre Balmain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Tuscany Per Donna Masaki Matsushima Mat Chocolat ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Dolce&Gabbana L`eau The One Penhaligon`s Night Scented Stock Otto Kern Egoluxe Feminin Alta Moda Midnight Dreams