Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Emotion Pierre Cardin για γυναίκες

Emotion Pierre Cardin για γυναίκες

Emotion Pierre Cardin για γυναίκες Εικόνες Emotion Pierre Cardin για γυναίκες Εικόνες Emotion Pierre Cardin για γυναίκες Εικόνες

Emotion από Pierre Cardin είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Emotion κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι, Φραγκοστάφυλλο και άρκευθος; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και νότες ξύλων.

λίτσι Φραγκοστάφυλλο άρκευθος

ορχιδέα γιασεμί Λωτός

Κεχριμπάρι πατσουλί νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Emotion by Pierre Cardin.

Emotion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pierre Cardin Emotion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pierre Cardin Emotion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Emotion by Pierre Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Emotion by Pierre Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Holiday Gucci Gucci No 3 Sisley Eau de Campagne Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Parfumerie Generale Corps et Ames Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Corine de Farme Camelia DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Roberto Capucci Filly Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Stefano Canturi Canturi