Σχεδιαστές » N-Q » Δερμα « Ομάδες

Enigme Pierre Cardin για άνδρες

Enigme Pierre Cardin για άνδρες

Enigme από Pierre Cardin είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Enigme κυκλοφόρησε το έτος 1992. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , κόλιανδρος, Λεβάντα, εστραγκόν, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Κανέλα, γιασεμί, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , Βανίλια, βρύα δριός και Κέδρος.

πορτοκάλι κόλιανδρος Λεβάντα εστραγκόν Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο Κανέλα γιασεμί τριαντάφυλλο Γεράνι

λάβδανο σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βενζόη Βανίλια βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Enigme by Pierre Cardin.

Enigme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pierre Cardin Enigme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pierre Cardin Enigme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Enigme by Pierre Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Enigme by Pierre Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Missoni Missoni Uomo Montana Montana Parfum d'Homme Montana Parfum de Peau Pierre Balmain Jolie Madame Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Alford & Hoff Alford & Hoff Adidas Adidas Dare Boadicea the Victorious Vibrant Creed Royal English Leather Canali Canali dal 1934 James Heeley Cuir Pleine Fleur Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris