Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose by Cardin Pierre Cardin για γυναίκες

Rose by Cardin Pierre Cardin για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Rose by Cardin Pierre Cardin για γυναίκες Εικόνες

Rose by Cardin από Pierre Cardin είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose by Cardin κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, κόλιανδρος, Νότες φρούτων, Ροδόξυλο Βραζιλίας και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βέτιβερ και θυμίαμα.

Αλδεϋδες κόλιανδρος Νότες φρούτων Ροδόξυλο Βραζιλίας Κάρδαμο

Γαρύφαλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose by Cardin by Pierre Cardin.

Rose by Cardin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pierre Cardin Rose by Cardin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pierre Cardin Rose by Cardin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose by Cardin by Pierre Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose by Cardin by Pierre Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes Parfum d`Hermes Montale Aoud Shiny Sisley Sisley Eau de 2 Roberto Capucci Capucci de Capucci Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Otto Kern Noa Noa Jessica Simpson Fancy Nights Marbert Scarf Atkinsons Euforia Roberto Capucci Filly Jean Patou Normandie Niven Morgan Jean Baptiste 1717