Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Parfum Pour Toi Pink Room για γυναίκες

Parfum Pour Toi Pink Room για γυναίκες

Parfum Pour Toi Pink Room για γυναίκες Εικόνες Parfum Pour Toi Pink Room για γυναίκες Εικόνες

Parfum Pour Toi από Pink Room είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Parfum Pour Toi κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Cyrille Carles. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Φραγκοστάφυλλο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο γκρειπ φρουτ

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας γιασεμί

σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parfum Pour Toi by Pink Room.

Parfum Pour Toi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pink Room Parfum Pour Toi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pink Room Parfum Pour Toi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parfum Pour Toi by Pink Room. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parfum Pour Toi by Pink Room αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Jeans Couture Glam Olivier Strelli The World Is Wonderful Keiko Mecheri Peau de Peche Jil Sander Jil Sander Pure Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Avon Spotlight Bath and Body Works Twilight Woods Berkeley Square Rose Petal I Profumi di Firenze Dolceamaro Bill Blass Red Jeanne Arthes CO2 Pink Label Oriflame Moon