Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Pino Silvestre Original Pino Silvestre για άνδρες

Pino Silvestre Original Pino Silvestre για άνδρες

Το είχα : 4 Το θέλω: 1

Pino Silvestre Original Pino Silvestre για άνδρες Βίντεο

Pino Silvestre Original από Pino Silvestre είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Pino Silvestre Original κυκλοφόρησε το έτος 1955. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lino Vidal. Οι νότες κορυφής είναι ιουνίπερος, Λεβάντα, Βασιλικός, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, φασκόμηλο, κύμινο, πευκοβελόνες και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

ιουνίπερος Λεβάντα Βασιλικός Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο φασκόμηλο κύμινο πευκοβελόνες Γεράνι

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pino Silvestre Original by Pino Silvestre.

Pino Silvestre Original Σχόλια Αρωμάτων

yannis
yannis

Είναι ένα εξαιρετικό ανδρικό άρωμα!

Jul
2013

Pino Silvestre Original by Pino Silvestre 3.50 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pino Silvestre Pino Silvestre Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pino Silvestre Pino Silvestre Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pino Silvestre Original by Pino Silvestre. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pino Silvestre Original by Pino Silvestre αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Tommy Hilfiger Freedom for Him Chi Chi Man Halston Catalyst for Men Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Guepard Gentleman Guepard Alain Delon Samourai 47 Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Byredo Fantastic Man Mexx Perspective Man Azzaro Travelling Galimard Monsieur Galimard Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux