Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Mix 11 Platinum J για γυναίκες

Mix 11 Platinum J για γυναίκες

Mix 11 Platinum J για γυναίκες Εικόνες Mix 11 Platinum J για γυναίκες Εικόνες

Mix 11 από Platinum J είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Mix 11 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacqueline Clemens. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Βέτιβερ πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mix 11 by Platinum J.

Mix 11 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Platinum J Mix 11 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Platinum J Mix 11, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mix 11 by Platinum J. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mix 11 by Platinum J αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Rumba Creed Original Santal Diesel Zero Plus Masculine Van Cleef & Arpels Birmane Lolita Lempicka Midnight Thierry Mugler A*Men Pure Malt Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Jovan Ginseng NRG Diesel Diesel Soivohle Oudh Lacquer Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera Creed Spice and Wood