Σχεδιαστές » N-Q » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Play It Sexy Playboy για γυναίκες

Play It Sexy Playboy για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Play It Sexy Playboy για γυναίκες Εικόνες

Play It Sexy από Playboy είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Play It Sexy κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γλυκόρριζα και Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι

γιασεμί γλυκόρριζα Oσμανθός

σανδαλόξυλο πατσουλί σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Play It Sexy by Playboy.

Play It Sexy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Playboy Play It Sexy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Playboy Play It Sexy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Play It Sexy by Playboy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Play It Sexy by Playboy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Wish Pure Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Bath and Body Works Vanilla Noir Coty Vanilla Fields Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Parfume de Vanille Strawberry Vanilla Sinfonia di Note Amande Sucree Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream Ulric de Varens Ciel Sabon Femme Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Florascent Aqua Composita Umami