Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Play It Sexy Pin Up Playboy για γυναίκες

Play It Sexy Pin Up Playboy για γυναίκες

Play It Sexy Pin Up Playboy για γυναίκες Εικόνες Play It Sexy Pin Up Playboy για γυναίκες Εικόνες

Play It Sexy Pin Up από Playboy είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Play It Sexy Pin Up κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι ροζ γκειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ροδάκινο και Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι πραλίνα, Βανίλια και πατσουλί.

ροζ γκειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

παιώνια ροδάκινο Oσμανθός

πραλίνα Βανίλια πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Play It Sexy Pin Up by Playboy.

Play It Sexy Pin Up Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Playboy Play It Sexy Pin Up fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Playboy Play It Sexy Pin Up, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Play It Sexy Pin Up by Playboy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Play It Sexy Pin Up by Playboy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Kylie Minogue Showtime EDP mark. mark Jewel Chi Miss Chi Crabtree & Evelyn Found Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Yves Rocher FlowerParty Calvin Klein ck IN2U Heat Her Revlon Reflections Pamela Anderson Malibu Day La Maison de la Vanille Vanahe Sinfonia di Note Coeur de Noisette Michel Germain Sexual Femme