Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Playboy VIP Platinum Edition Playboy για άνδρες

Playboy VIP Platinum Edition Playboy για άνδρες

aquatic
Playboy VIP Platinum Edition Playboy για άνδρες Εικόνες Playboy VIP Platinum Edition Playboy για άνδρες Εικόνες

Playboy VIP Platinum Edition από Playboy είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Playboy VIP Platinum Edition κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Οι νότες κορυφής είναι Βελόνες Κεδρου, Σημύδα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Υδάτινες νότες, Πράσινο Μήλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πραλίνα και σπόρος Τόνκα.

Βελόνες Κεδρου Σημύδα Περγαμόντο

Υδάτινες νότες Πράσινο Μήλο Βιολέτα

σανδαλόξυλο πραλίνα σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Playboy VIP Platinum Edition by Playboy.

Playboy VIP Platinum Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Playboy Playboy VIP Platinum Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Playboy Playboy VIP Platinum Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Playboy VIP Platinum Edition by Playboy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Playboy VIP Platinum Edition by Playboy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night for Men Paco Rabanne Ultraviolet Serge Lutens Cedre Chanel Coco Mademoiselle Alfred Dunhill Desire for a Man Bijan DNA for Men 2004 Crabtree & Evelyn Sandalwood Oleg Cassini Cassini for Men Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Thierry Mugler A*Men Pure Malt Burberry Burberrys Teufels Kuche Unholy