Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Playboy #generation FOR HIM Playboy για άνδρες

Playboy #generation FOR HIM Playboy για άνδρες

Playboy #generation FOR HIM από Playboy είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Playboy #generation FOR HIM κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alexandra Kosinski. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, Περγαμόντο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι σπόρος Τόνκα, Λεβάντα και κασμήρι; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κέδρος και δέρμα.

ανανάς Περγαμόντο Κανέλα

σπόρος Τόνκα Λεβάντα κασμήρι

Βανίλια Κέδρος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Playboy #generation FOR HIM by Playboy.

Playboy #generation FOR HIM Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Playboy Playboy #generation FOR HIM fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Playboy Playboy #generation FOR HIM, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Playboy #generation FOR HIM by Playboy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Playboy #generation FOR HIM by Playboy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
The Body Shop Kistna Boudicca Wode (Paint) Frapin L`Humaniste Adidas Adidas Ice Dive Creed Epicea Demeter Fragrance Always Energetic Yachtsman Zanzibar Coty Avatar Oriflame Solliden for Him Sinfonia di Note Poudre d'Epices Carol`s Daughter Big Kahuna Mansfield Antonio De Curtis