Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Selenion Pola για γυναίκες

Selenion Pola για γυναίκες

Selenion από Pola είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει νότες βοτάνων, τριαντάφυλλο, γιασεμί, δέντρο ελιάς, σανδαλόξυλο, βρύα δριός και νότες ξύλων.

νότες βοτάνων τριαντάφυλλο γιασεμί δέντρο ελιάς σανδαλόξυλο βρύα δριός νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Selenion by Pola.

Selenion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pola Selenion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pola Selenion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Selenion by Pola. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Selenion by Pola αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chanel Chanel N°19 Annayake Annayake Pour Elle Jacomo Silences Frederic Malle En Passant Guerlain Samsara Shine Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Avon Wish of Luck Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Nicolas Danila European Gardens Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Miller Harris Jasmin Vert Blue Q Miso Pretty Crushed Petals