Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Police Passion Police για γυναίκες

Police Passion Police για γυναίκες

caramel
Police Passion Police για γυναίκες Εικόνες

Police Passion από Police είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Police Passion κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , κασσία και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός, μπουμπουρντζελία, φρέζια και ήλιανθος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σπόρος Τόνκα, Βανιλια και Καραμέλα.

Περγαμόντο πορτοκάλι κασσία Μήλο  Γκόλντεν

Λωτός μπουμπουρντζελία φρέζια ήλιανθος

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας σπόρος Τόνκα Βανιλια Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Police Passion by Police.

Police Passion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Police Police Passion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Police Police Passion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Police Passion by Police. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Police Passion by Police αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Jaipur Avon Always Givenchy Eau de Givenchy Esprit Celebration for Her Opus Oils Burlesque: Siren Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Halloween Halloween Kiss Sexy Mila Schön `90 Rothenstein Deja Vu Bronnley Apricot & Almond LR LR Classics Florence Acqua di Stresa Profumo di Stresa