Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Pure Police London Homme Police για άνδρες

Pure Police London Homme Police για άνδρες

Pure Police London Homme Police για άνδρες Εικόνες Pure Police London Homme Police για άνδρες Εικόνες

Pure Police London Homme από Police είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Pure Police London Homme κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Drom. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, τζίντζερ και θυμίαμα; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και σανδαλόξυλο.

Λεβάντα τζίντζερ θυμίαμα

πατσουλί Κεχριμπάρι Κάρδαμο

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Police London Homme by Police.

Pure Police London Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Police Pure Police London Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Police Pure Police London Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Police London Homme by Police. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Police London Homme by Police αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Laura Biagiotti Roma Gucci Gucci Eau de Parfum Montblanc Presence Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Serge Lutens Chergui Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Roger & Gallet Bouquet Imperial Perry Ellis 360° Black for Men DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense John Richmond John Richmond for Men Kesling Sinai