Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pure Woman Police για γυναίκες

Pure Woman Police για γυναίκες

τουμπερόζα
Pure Woman Police για γυναίκες Εικόνες Pure Woman Police για γυναίκες Εικόνες Pure Woman Police για γυναίκες Εικόνες

Pure Woman από Police είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pure Woman κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροδάκινο , άνθη πορτοκαλιάς και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, βρύα δριός, Βανίλια, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο ροδάκινο άνθη πορτοκαλιάς αχλάδι

γιασεμί τριαντάφυλλο τουμπερόζα

Κέδρος βρύα δριός Βανίλια Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Woman by Police.

Pure Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Police Pure Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Police Pure Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Woman by Police. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Woman by Police αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Summer Max Mara Max Mara Silk Touch Jil Sander Stylessence Oriflame Saga Mexx Mexx XX Nice Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Acqua di Stresa Acqua di Stresa Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Mojo LIVE NOW Inspired by Paris Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa