Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Infusion d`Homme Prada για άνδρες

Infusion d`Homme Prada για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 4 Το θέλω: 1

Infusion d`Homme Prada για άνδρες Εικόνες Infusion d`Homme Prada για άνδρες Εικόνες

Infusion d`Homme από Prada είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Infusion d`Homme κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniela (Roche) Andrier. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γάλβανο, Κέδρος και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Ολίβανο και πουδρένιες νότες.

Μανταριν ορανζ νερόλι

ίριδα γάλβανο Κέδρος Βέτιβερ

Βενζόη Ολίβανο πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Infusion d`Homme by Prada.

Infusion d`Homme Σχόλια Αρωμάτων

nickr

Ίριδα έχει και το Ντιόρ HOMME ,αλλά καμιά σχέση!

Ταμπού σιγουρα δεν εχω ! Αλλιώς δεν θα εγραφα για αρώματα που θεωρούνται ,κυρίως , γυναικεία θέματα και δινουν λαβές για ...διάφορα σχόλια!

Εγω είπα μόνο οτι μυρίζει όπως οι κολώνιες για μικρά παιδιά.

ροδοπεταλα
ροδοπεταλα

Xωρίς ταμπού για μία αντρική έκδοση να περιέχει πούδρα kai ίριδα ενώ έχοντας ταυτόχρονα αέρινο πνεύμα χάρη στο ξύλο του κέδρου, αγόρια μη φοβηθείτε να το φορέσετε !!!Το πολύ-πολύ να το δανειστεί το κορίτσι σας(συμβαίνει και αυτό).
Χαρείτε το.
update: η γνώμη μου δεν είναι απάντηση στο προηγούμενο σχόλιο

nickr

Μυρίζει όπως οι κολώνιες που βάζουν στα μικρά παιδάκια , όταν ακόμη είναι στην κούνια.
Δεν ξέρω ποιος θα το πάρει αυτό!

Infusion d`Homme by Prada 4.50 out of 5 based on 7 ratings and 3 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prada Infusion d`Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prada Infusion d`Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Infusion d`Homme by Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Infusion d`Homme by Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Un Jardin Sur Le Toit Tom Ford Neroli Portofino Yves Saint Laurent Cinema Cartier Declaration d'Un Soir Korres Coconut Sand Hugo Boss Boss Orange for Men Christian Dior Dior Homme Balenciaga Balenciaga Paris Jean Paul Gaultier Le Male Burberry Burberry Brit Christian Dior Dior Homme Parfum Christian Dior Fahrenheit Absolute Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Hugo Boss Deep Red Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Ginepro di Sardegna Nina Ricci Nina Tom Ford Italian Cypress Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Diptyque Philosykos