Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Infusion d`Homme Prada για άνδρες

Infusion d`Homme Prada για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 3 Το θέλω: 1

Infusion d`Homme Prada για άνδρες Εικόνες Infusion d`Homme Prada για άνδρες Εικόνες

Infusion d`Homme από Prada είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Infusion d`Homme κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniela (Roche) Andrier. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γάλβανο, Κέδρος και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Ολίβανο και πουδρένιες νότες.

Μανταριν ορανζ νερόλι

ίριδα γάλβανο Κέδρος Βέτιβερ

Βενζόη Ολίβανο πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Infusion d`Homme by Prada.

Infusion d`Homme Σχόλια Αρωμάτων

Tolis
Tolis

Καλούτσικο άρωμα αλλά όχι για μένα.Μου κάνει πιο πολύ γυναικείο και θυμίζει παιδική μυρωδιά(μάλλον από την πούδρα).Επίσης μου φαίνεται σαν να έχει τριαντάφυλλο.Μία μυρωδιά που αρέσει στις γυναίκες και νομίζω πως ταιριάζει περισσότερο.Νότες που ξεχωρίζουν:Πούδρα με ίριδα-βέτιβερ-νερόλι
Εκτός χειμώνα
Σύνολο:12/20

Nov
2016
nickr

Ίριδα έχει και το Ντιόρ HOMME ,αλλά καμιά σχέση!

Ταμπού σιγουρα δεν εχω ! Αλλιώς δεν θα εγραφα για αρώματα που θεωρούνται ,κυρίως , γυναικεία θέματα και δινουν λαβές για ...διάφορα σχόλια!

Εγω είπα μόνο οτι μυρίζει όπως οι κολώνιες για μικρά παιδιά.

ροδοπεταλα
ροδοπεταλα

Xωρίς ταμπού για μία αντρική έκδοση να περιέχει πούδρα kai ίριδα ενώ έχοντας ταυτόχρονα αέρινο πνεύμα χάρη στο ξύλο του κέδρου, αγόρια μη φοβηθείτε να το φορέσετε !!!Το πολύ-πολύ να το δανειστεί το κορίτσι σας(συμβαίνει και αυτό).
Χαρείτε το.
update: η γνώμη μου δεν είναι απάντηση στο προηγούμενο σχόλιο

nickr

Μυρίζει όπως οι κολώνιες που βάζουν στα μικρά παιδάκια , όταν ακόμη είναι στην κούνια.
Δεν ξέρω ποιος θα το πάρει αυτό!

2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prada Infusion d`Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prada Infusion d`Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Infusion d`Homme by Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Infusion d`Homme by Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Noir de Noir Hermes Un Jardin Sur Le Toit Cartier Must de Cartier Bottega Veneta Bottega Veneta Tom Ford Neroli Portofino Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Cinema Prada Infusion d'Iris Jean Paul Gaultier Le Male Cartier Declaration d'Un Soir Oscar de la Renta Oscar Korres Coconut Sand Hugo Boss Boss Orange for Men Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete Moschino Moschino Molinard Habanita Balenciaga Balenciaga Paris Christian Dior Dior Homme Lanvin Arpege