Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Infusion de Vetiver Prada για άνδρες

Infusion de Vetiver Prada για άνδρες

Infusion de Vetiver Prada για άνδρες Εικόνες

Infusion de Vetiver από Prada είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Infusion de Vetiver κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniela (Roche) Andrier. Το άρωμα περιέχει εστραγκόν, πιπέρι, Βέτιβερ και τζίντζερ.

εστραγκόν πιπέρι Βέτιβερ τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Infusion de Vetiver by Prada.

Infusion de Vetiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prada Infusion de Vetiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prada Infusion de Vetiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Infusion de Vetiver by Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Infusion de Vetiver by Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Annayake Undo pour Homme Gucci Gucci Rush for Men Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Bell'Antonio Mexx Diversity Roberto Vizzari Vizzari Homme Gianni Campagna Bespoke I Profumi di Firenze Terra di Siena O Boticario Coffee Man Galimard Galimar CnR Create Libra for Men