Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

No3 Cuir Amber Prada για γυναίκες και άνδρες

No3 Cuir Amber Prada για γυναίκες και άνδρες

No3 Cuir Amber Prada για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

No3 Cuir Amber από Prada είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. No3 Cuir Amber κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει νερόλι, Κεχριμπάρι, Κανέλα, τριαντάφυλλο, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, βρύα δριός, πατσουλί, Βανίλια, δέρμα, Πράσινος κολίανδρος, γαρίφαλο, Μόσχος, Γαρύφαλλο, ίριδα και σανδαλόξυλο.

νερόλι Κεχριμπάρι Κανέλα τριαντάφυλλο γιασεμί ηλιοτρόπιο βρύα δριός πατσουλί Βανίλια δέρμα Πράσινος κολίανδρος γαρίφαλο Μόσχος Γαρύφαλλο ίριδα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No3 Cuir Amber by Prada.

No3 Cuir Amber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prada No3 Cuir Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prada No3 Cuir Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No3 Cuir Amber by Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No3 Cuir Amber by Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Pi Laura Biagiotti Sotto Voce Pierre Cardin Revelation Energy By Kilian Cruel Intentions Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Lorenzo Villoresi Alamut Lorenzo Villoresi Incensi Zirh Corduroy Rasasi Jaish Montale Louban Long Lost Perfume Bakir Smell Bent Reindeer Games