Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

No6 Tubereuse Prada για γυναίκες και άνδρες

No6 Tubereuse Prada για γυναίκες και άνδρες

τουμπερόζα
No6 Tubereuse Prada για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

No6 Tubereuse από Prada είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. No6 Tubereuse κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, νερόλι, τριαντάφυλλο, Βιολέτα, Μόσχος και μάτε.

τουμπερόζα νερόλι τριαντάφυλλο Βιολέτα Μόσχος μάτε

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No6 Tubereuse by Prada.

No6 Tubereuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prada No6 Tubereuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prada No6 Tubereuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No6 Tubereuse by Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No6 Tubereuse by Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Eden Kathy Hilton My Secret Guerlain Lights Of Champs-Elysees Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Bath and Body Works Butterfly Flower Perry Ellis Perry Black for Her Eclectic Collections Moonstruck Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Bronnley Pink Bouquet Profumi di Pantelleria Tanit Principessa Beauty Isolina Royal Apothic Cutting Garden