Σχεδιαστές » N-Q » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες

Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες

Το έχω: 4 Το θέλω: 4

Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες Βίντεο
Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες Εικόνες Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες Εικόνες Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες Εικόνες Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες Εικόνες Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες Εικόνες Prada Candy Kiss Prada για γυναίκες Εικόνες

Prada Candy Kiss από Prada είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Prada Candy Kiss κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniela (Roche) Andrier. Η νότα κορυφής είναι Μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι Μόσχος και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια.

Μόσχος

Μόσχος άνθη πορτοκαλιάς

Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Prada Candy Kiss by Prada.

Prada Candy Kiss Σχόλια Αρωμάτων

daughterof_forest88
daughterof_forest88

το έχω. πολύ ωραίο,πιο ωραίο από το απλό candy.δεν είναι τόσο γλυκό.έχει διάρκεια.θα το ξαναπάρω.

Jul
2016
guest_
guest_

Λοιποοοον...τη φοράω αυτή τη στιγμή, είναι ένα ελαφρύ ανοιξιάτικο/καλοκαιρινό άρωμα EDP που διαρκεί πολύ, κυρίως πάνω σε ρούχα...το φόρεσα τη δευτέρα, έβαλα στη πιτζάμα και ακόμα μύριζε πάνω στο ρούχο μέχρι την πέμπτη πριν βάλω πλυντήριο!μυρίζει αρχικά πουδρε-γλυκό άνθος πορτοκαλιού και στη συνέχεια μετά από ώρα αισθάνομαι τη μυρωδιά του μόσχου, του άνθος πορτοκαλιού και της βανίλιας...πιστεύω για μένα πως είναι το καλύτερο από τη σειρά Prada Candy, γιατί έχει όλα όσα μου αρέσουν (βανίλια,μόσχος,άνθος πορτ/λιου, πουδρενιο και γλυκό και διαρκει.Τελος το άρωμα αυτό είναι για τις ηλικίες απο 18 μέχρι 85!Σοβαρό και φινετσάτο!

May
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prada Prada Candy Kiss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prada Prada Candy Kiss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Prada Candy Kiss by Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Prada Candy Kiss by Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior J`adore Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Korres Vanilla Freesia Lychee Valentino Valentina Pink Nina Ricci L'Extase Caresse de Roses Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Moschino Cheap & Chic Chic Petals Zara Zara Rose Victoria`s Secret Coconut Passion Valentino Valentina Jean Paul Gaultier Fragile Moschino Moschino Funny! Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Narciso Rodriguez Narciso Poudree Trussardi My Name Christian Dior Miss Dior Cherie Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Hypnotic Poison Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Pure Poison