Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ginger Lotus Prince Matchabelli για γυναίκες

Ginger Lotus Prince Matchabelli για γυναίκες

Ginger Lotus Prince Matchabelli για γυναίκες Εικόνες

Ginger Lotus από Prince Matchabelli είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ginger Lotus κυκλοφόρησε το έτος 2001. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών και τζίντζερ.

Νότες Ανθών τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ginger Lotus by Prince Matchabelli.

Ginger Lotus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prince Matchabelli Ginger Lotus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prince Matchabelli Ginger Lotus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ginger Lotus by Prince Matchabelli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ginger Lotus by Prince Matchabelli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Iceberg The Iceberg Fragrance Parlux The Phantom of the Opera Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Perry Ellis Reserve Parfums Elite Miss Elite Model In Love Floris Snow Rose The Party The Garden Party Iris Arno Sorel Shaman Femme MAC Asphalt Flower La Prairie Life Threads Emerald Anya`s Garden Kewdra