Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ginger Lotus Prince Matchabelli για γυναίκες

Ginger Lotus Prince Matchabelli για γυναίκες

Ginger Lotus Prince Matchabelli για γυναίκες Εικόνες

Ginger Lotus από Prince Matchabelli είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ginger Lotus κυκλοφόρησε το έτος 2001. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών και τζίντζερ.

Νότες Ανθών τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ginger Lotus by Prince Matchabelli.

Ginger Lotus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prince Matchabelli Ginger Lotus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prince Matchabelli Ginger Lotus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ginger Lotus by Prince Matchabelli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ginger Lotus by Prince Matchabelli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Joop! Muse Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Xerjoff Elle Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Ayala Moriel Moon Breath Tauer Perfumes 09 Orange Star Gres Cabotine Moon Flower Detaille Sheliane Lancome Tresor Diamant Noir S.T. Dupont Miss Dupont Gres Cabotine Gold