Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες

Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες

ξινό
κίτρινο φλόραλ
Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες Εικόνες Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες Εικόνες

Marina De Bourbon από Princesse Marina De Bourbon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Marina De Bourbon κυκλοφόρησε το έτος 1994. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, λεμόνι και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι φρούτο του πάθους, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, βατόμουρο, ροδάκινο και Εξωτικά Φρούτα.

κασσία λεμόνι καρπούζι

φρούτο του πάθους γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

Βανίλια βατόμουρο ροδάκινο Εξωτικά Φρούτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marina De Bourbon by Princesse Marina De Bourbon.

Marina De Bourbon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marina De Bourbon by Princesse Marina De Bourbon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marina De Bourbon by Princesse Marina De Bourbon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Christian Dior Lily Dior Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Betty Barclay Smaragd Lilly Pulitzer Wink Guerlain Insolence Shimmering Edition Jeanne Arthes Rose Bonbon Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Mariah Carey Lollipop Bling Honey Oriflame Cherries Acqua di Stresa Profumo di Stresa