Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Prince Blanc Princesse Marina De Bourbon για άνδρες

Prince Blanc Princesse Marina De Bourbon για άνδρες

ozoνώδες

Prince Blanc από Princesse Marina De Bourbon είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Prince Blanc κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι μέντα και καρπούζι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος και Παλλισανδρος.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

μέντα καρπούζι

Μόσχος Κέδρος Παλλισανδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Prince Blanc by Princesse Marina De Bourbon.

Prince Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Prince Blanc by Princesse Marina De Bourbon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Prince Blanc by Princesse Marina De Bourbon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Cool Water Deep Benetton Benetton Sport Man Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Giorgio Armani Summer Mania Homme Victoria`s Secret Very Sexy Dare Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Jardin de France Eau givree Jardin de France Eau irisee Fragrances of Ireland Inis Or Olivier Durbano Turquoise Carthusia Ligea la Sirena Brooks Brothers Black Fleece