Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Reverence Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες

Reverence Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες

Reverence Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες Εικόνες Reverence Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες Εικόνες Reverence Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες Εικόνες Reverence Princesse Marina De Bourbon για γυναίκες Εικόνες

Reverence από Princesse Marina De Bourbon είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Reverence κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, νότες μπαχαρικών και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, δαμάσκηνο, Νότες φρούτων και τσάι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο νότες μπαχαρικών πιπέρι

γιασεμί τριαντάφυλλο δαμάσκηνο Νότες φρούτων τσάι

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Reverence by Princesse Marina De Bourbon.

Reverence Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Reverence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Princesse Marina De Bourbon Reverence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Reverence by Princesse Marina De Bourbon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Reverence by Princesse Marina De Bourbon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Miller Harris Fleur du Matin Aramis New West for Her Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Opus Oils Absinthia Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell CB I Hate Perfume Cradle of Light Rasasi Feelings St. John White Camellia Hugh Parsons 99 Regent Street