Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Isolina Principessa Beauty για γυναίκες

Isolina Principessa Beauty για γυναίκες

ozoνώδες

Isolina από Principessa Beauty είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Isolina κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο βιολέτας και μιμόζα; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ηλιοτρόπιο και νότες ξύλων.

φύλλο βιολέτας μιμόζα

νερόλι τριαντάφυλλο

ηλιοτρόπιο νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Isolina by Principessa Beauty.

Isolina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Principessa Beauty Isolina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Principessa Beauty Isolina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Isolina by Principessa Beauty. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Isolina by Principessa Beauty αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Nina Ricci Love in Paris Christian Dior Dior Passage No.9 Avon Flower by Cynthia Rowley EDP Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Michel Klein Un Air de Comedie Acqua di Genova Gold The Body Shop Moroccan Rose Oriflame Visions Casual Cutie Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Love & Toast Paper Flower Lalique Fleur de Cristal