Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Indian Summer Priscilla Presley για γυναίκες

Indian Summer Priscilla Presley για γυναίκες

Το είχα : 2

ozoνώδες

Indian Summer από Priscilla Presley είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Indian Summer κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και τσάι.

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

Λωτός τριαντάφυλλο Βιολέτα

Κέδρος της Βιρτζίνιας τσάι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Indian Summer by Priscilla Presley.

Indian Summer Σχόλια Αρωμάτων

Indian Summer by Priscilla Presley 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Priscilla Presley Indian Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Priscilla Presley Indian Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Indian Summer by Priscilla Presley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Indian Summer by Priscilla Presley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Carolina Herrera AquaFlore Callaghan Lilith Chanel Une Fleur de Chanel Oscar de la Renta Volupte Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Revlon Jontue L`Erbolario Lily of the Valley Sanctuary Green Tea & Jasmin Demeter Fragrance Linden Sarantis B.U. Wild Jean Patou Vacances Air-Val International Disney Minnie 2005