Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

By Night Black Profumi del Forte για άνδρες

By Night Black Profumi del Forte για άνδρες

By Night Black Profumi del Forte για άνδρες Εικόνες By Night Black Profumi del Forte για άνδρες Εικόνες By Night Black Profumi del Forte για άνδρες Εικόνες

By Night Black από Profumi del Forte είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. By Night Black κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μανταριν ορανζ, Φύλλο Συκιάς, άρκευθος, Βασιλικός, Λεβάντα, Κυπαρίσσι, συγκάρπιο τριανταφυλλιάς και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πεύκο, μάτε και θυμίαμα; η νότα της βάσης είναι Κέδρος.

λάιμ Μανταριν ορανζ Φύλλο Συκιάς άρκευθος Βασιλικός Λεβάντα Κυπαρίσσι συγκάρπιο τριανταφυλλιάς Νεράντζι

γιασεμί πεύκο μάτε θυμίαμα

Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about By Night Black by Profumi del Forte.

By Night Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Profumi del Forte By Night Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Profumi del Forte By Night Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει By Night Black by Profumi del Forte. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για By Night Black by Profumi del Forte αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Mariella Burani Messages d`Homme Crabtree & Evelyn Nomad Gas Gas for Your Soul Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Ulrich Lang Anvers The American Line Army - Patton