Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte για γυναίκες και άνδρες

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte για γυναίκες και άνδρες

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Versilia Vintage Boise από Profumi del Forte είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Versilia Vintage Boise κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι βετιβέρ, Περγαμόντο και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι και λευκόμελο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Ρητίνη ελεμι και σπόρος Τόνκα.

βετιβέρ Περγαμόντο Νεράντζι

Λεβάντα Γεράνι λευκόμελο

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Ρητίνη ελεμι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Versilia Vintage Boise by Profumi del Forte.

Versilia Vintage Boise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Profumi del Forte Versilia Vintage Boise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Profumi del Forte Versilia Vintage Boise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Versilia Vintage Boise by Profumi del Forte. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Versilia Vintage Boise by Profumi del Forte αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Miyako Nikos Nikos Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Lolita Lempicka Midnight Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Chopard Chopard pour Homme Zirh Corduroy By Kilian Back to Black Ava Luxe Hong Kong Garden Pacifica Spanish Amber Rasasi Jaish Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir