Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Nica Profumi di Pantelleria για γυναίκες

Nica Profumi di Pantelleria για γυναίκες

Nica από Profumi di Pantelleria είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurizio Cerizza. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, μύρτιλο και σταφύλια; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, φρέζια, Βιολέτα και καρύκευμα από μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

μανταρίνι μύρτιλο σταφύλια

Κάρδαμο φρέζια Βιολέτα καρύκευμα από μοσχοκάρυδο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nica by Profumi di Pantelleria.

Nica Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Profumi di Pantelleria Nica fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Profumi di Pantelleria Nica, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nica by Profumi di Pantelleria. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nica by Profumi di Pantelleria αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Silver Edition CnR Create Aries Jil Sander Style Soft Bill Blass Red Mariella Burani Messages IKKS Private Only for Men Guepard Espiegle Love & Toast Pomme Poivre Nobile 1942 Ponte Vecchio W Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Lorenzo Villoresi Musk Paco Rabanne Black XS for Her