Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

Profumo di Pantelleria Profumi di Pantelleria για γυναίκες και άνδρες

Profumo di Pantelleria Profumi di Pantelleria για γυναίκες και άνδρες

Profumo di Pantelleria από Profumi di Pantelleria είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Profumo di Pantelleria κυκλοφόρησε το έτος 1998. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Αμάλφι λεμόνι, Νεράντζι, πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νερόλι, Γεράνι, δεντρολίβανο, Θυμάρι και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, δρυς βρύα και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα Αμάλφι λεμόνι Νεράντζι πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

γιασεμί νερόλι Γεράνι δεντρολίβανο Θυμάρι Βασιλικός

πατσουλί δρυς βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Profumo di Pantelleria by Profumi di Pantelleria.

Profumo di Pantelleria Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Profumo di Pantelleria by Profumi di Pantelleria. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Profumo di Pantelleria by Profumi di Pantelleria αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Byblos Blu Happy Hour Ayala Moriel Ayalitta Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Catherine Deneuve Deneuve Roja Dove Unspoken Ayala Moriel Rainforest JoAnne Bassett Rich Leather Creed Vintage Tabarome Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Gianfranco Ferre GFF Uomo Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Galimard Seigneur