Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Soavissima Profumum Roma για γυναίκες

Soavissima Profumum Roma για γυναίκες

Soavissima από Profumum Roma είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Soavissima κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Λευκά άνθη και ίριδα.

Κεχριμπάρι Λευκά  άνθη ίριδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Soavissima by Profumum Roma.

Soavissima Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Profumum Roma Soavissima fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Profumum Roma Soavissima, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Soavissima by Profumum Roma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Soavissima by Profumum Roma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Profumum Roma Olibanum Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Demeter Fragrance Thunderstorm Neotantric Manic Love for Him Jalaine Silk Clinique Chemistry So...? So...? Inspired Clive Christian C for Women Solinotes Ambre Ajmal Lure for Him