Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

No 4 Prudence Paris για γυναίκες

No 4 Prudence Paris για γυναίκες

No 4 Prudence Paris για γυναίκες Εικόνες

No 4 από Prudence Paris είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. No 4 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Prudence Kilgour. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα, μανόλια και δαμάσκηνο; η νότα της βάσης είναι Βανιλια.

Περγαμόντο

Γαρύφαλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα μανόλια δαμάσκηνο

Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No 4 by Prudence Paris.

No 4 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prudence Paris No 4 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prudence Paris No 4, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No 4 by Prudence Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No 4 by Prudence Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Liz Claiborne Curve Soul Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Campos de Ibiza Jazmin Aqaba The Sands of Aqaba Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Prada No4 Fleurs d'Oranger Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Loewe Gala de Dia Blumarine Jus No.1 Blugirl Red Flower Organic Perfume Champa