Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

No 4 Prudence Paris για γυναίκες

No 4 Prudence Paris για γυναίκες

No 4 Prudence Paris για γυναίκες Εικόνες

No 4 από Prudence Paris είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. No 4 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Prudence Kilgour. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα, μανόλια και δαμάσκηνο; η νότα της βάσης είναι Βανιλια.

Περγαμόντο

Γαρύφαλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα μανόλια δαμάσκηνο

Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No 4 by Prudence Paris.

No 4 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Prudence Paris No 4 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Prudence Paris No 4, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No 4 by Prudence Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No 4 by Prudence Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Michael Kors Very Pretty Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Fragonard Rose de Mai Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Jo Malone Tuberose Guerlain Fleur de Lotus Galanos Galanos Jovan Island Gardenia Mojo LIVE NOW Inspired by New York