Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

1991 Her Pull and Bear για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
1991 Her Pull and Bear για γυναίκες Εικόνες

1991 Her από Pull and Bear είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 1991 Her κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, καρπούζι και μέλι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος.

μανταρίνι καρπούζι μέλι

τριαντάφυλλο φρέζια

ίριδα σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1991 Her by Pull and Bear.

1991 Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear 1991 Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear 1991 Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1991 Her by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1991 Her by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tous Summer Marks and Spencer Infusion Mary Kay Tribute for Women Avon Urban Flowers Paris Narciso Rodriguez Essence Rodier Eau Legere Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Bruno Acampora Blu Yosh Kismet James Heeley Ophelia Lalique Fleur de Cristal