Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Energy Shot Pull and Bear για άνδρες

Energy Shot Pull and Bear για άνδρες

Energy Shot Pull and Bear για άνδρες Εικόνες Energy Shot Pull and Bear για άνδρες Εικόνες Energy Shot Pull and Bear για άνδρες Εικόνες

Energy Shot από Pull and Bear είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Energy Shot κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ και Πετιτ γκρέιν; η μεσαία νότα είναι νότες βοτάνων; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και νότες ξύλων.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ Πετιτ γκρέιν

νότες βοτάνων

Μόσχος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Energy Shot by Pull and Bear.

Energy Shot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Energy Shot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Energy Shot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Energy Shot by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Energy Shot by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Clinique Clinique Happy Salvador Dali Dalistyle Montale Aromatic Lime Bijan Bijan Wicked for Men Caudalie Fleur de Vigne L`Erbolario Orangerie John Varvatos Artisan Burberry Burberry Summer Men 2009 Masaki Matsushima mat; Orange Demeter Fragrance Mojito DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2)