Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Gray Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες

Gray Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
Gray Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Gray Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Gray Shot από Pull and Bear είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Gray Shot κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι νότες βοτάνων και πλαγκτόν; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Πετιτ γκρέιν

νότες βοτάνων πλαγκτόν

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gray Shot by Pull and Bear.

Gray Shot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Gray Shot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Gray Shot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gray Shot by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gray Shot by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lancome Aroma Tonic Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Lalique Louxor de Lalique Avon Wish of Happiness Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Henri Bendel Persian Lime & Pepper