Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Green Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες

Green Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες

Green Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Green Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Green Shot Pull and Bear για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Green Shot από Pull and Bear είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Green Shot κυκλοφόρησε το έτος 2013. Η νότα κορυφής είναι Ακόρντα Πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και Λουλούδια; οι νότες της βάσης είναι νότες βοτάνων και Μόσχος.

Ακόρντα Πρασίνου

άνθη πορτοκαλιάς Λουλούδια

νότες βοτάνων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Green Shot by Pull and Bear.

Green Shot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Green Shot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Green Shot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Green Shot by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Green Shot by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Iceberg Iceberg Effusion Woman Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Floris Night Scented Jasmine Viktor&Rolf Eau Mega Lulu Guinness Lulu Guinness Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Boadicea the Victorious Magnificent Vicky Tiel Originale Avon Today Tomorrow Always Diamond Oriflame Solliden for Her Intelligent Nutrients Focus