Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Gym Woman Pull and Bear για γυναίκες

Gym Woman Pull and Bear για γυναίκες

Gym Woman Pull and Bear για γυναίκες Εικόνες

Gym Woman από Pull and Bear είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gym Woman κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, φύλλα λεμονιάς και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, Βιολέτα και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Πράσινο Μήλο φύλλα λεμονιάς γκρειπ φρουτ

γιασεμί τριαντάφυλλο Βιολέτα Κέδρος

λευκός μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gym Woman by Pull and Bear.

Gym Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Gym Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Gym Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gym Woman by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gym Woman by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Serge Lutens Sa Majeste la Rose Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête The Body Shop Aqua Lily Louis Feraud Louis Feraud Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Chanel Une Fleur de Chanel Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Nina Ricci Ricci Club Guerlain Liu Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Schiaparelli Dance Arrogance