Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Potion For Man Pull and Bear για άνδρες

Potion For Man Pull and Bear για άνδρες

ταμπάκο

Potion For Man από Pull and Bear είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Potion For Man κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο, πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, εστραγκόν, Κάρδαμο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, ταμπάκο, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

λεμόνι Περγαμόντο πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

Λεβάντα εστραγκόν Κάρδαμο Γεράνι

Κέδρος ταμπάκο Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Potion For Man by Pull and Bear.

Potion For Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Potion For Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Potion For Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Potion For Man by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Potion For Man by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Ferrari Ferrari Black Givenchy Insense David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Christian Dior Fahrenheit 0 Degree La Perla GrigioPerla HEDO Jovoy Paris Fougere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Nobile 1942 Lavanda Nobile Alain Delon Samourai 47 True Religion True Religion Men Lili Bermuda 32 North Ben Sherman 2TONE