Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Pull Man Pull and Bear για άνδρες

Pull Man Pull and Bear για άνδρες

Pull Man από Pull and Bear είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Pull Man κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι φασκόμηλο, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, καρυκεύματα και ανανάς; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

φασκόμηλο Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

Κανέλα καρυκεύματα ανανάς

νότες ξύλων Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pull Man by Pull and Bear.

Pull Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pull and Bear Pull Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pull and Bear Pull Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pull Man by Pull and Bear. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pull Man by Pull and Bear αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Police Uomo Police Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John biehl parfumkunstwerke eo02 Gendarme 7 Sinful Scents Vanity The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal O Boticario Styletto James Heeley Esprit du Tigre N10Z Intense Masculinity by Intense Amway Anticipate Oriflame Solliden for Him CnR Create Sagittarius for Men