Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Jamaica² Man Puma για άνδρες

Jamaica² Man Puma για άνδρες

Jamaica² Man Puma για άνδρες Εικόνες Jamaica² Man Puma για άνδρες Εικόνες

Jamaica² Man από Puma είναι ένα άρωμα για άνδρες. Jamaica² Man κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, εστραγκόν, φασκόμηλο, λεμόνι και Θυμάρι; οι μεσαίες νότες είναι γάλβανο, γιασεμί, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ εστραγκόν φασκόμηλο λεμόνι Θυμάρι

γάλβανο γιασεμί τριαντάφυλλο Γεράνι

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jamaica² Man by Puma.

Jamaica² Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Puma Jamaica² Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Puma Jamaica² Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jamaica² Man by Puma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jamaica² Man by Puma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Zara Ambar CnR Create Scorpio Paolo Gigli Fuoco Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime Porsche Design The Essence Summer Ice Esprit Imagine for Him Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Marc Jacobs Lola Velvet Renato Balestra Argento Pour Homme Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum