Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

In Case of Love Pupa για γυναίκες

In Case of Love Pupa για γυναίκες

In Case of Love Pupa για γυναίκες Εικόνες In Case of Love Pupa για γυναίκες Εικόνες

In Case of Love από Pupa είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. In Case of Love κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, ροδάκινο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τριαντάφυλλο και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μαχόγκανι, Βανιλια και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ ροδάκινο αχλάδι

φρέζια τριαντάφυλλο Κυκλάμινο

πατσουλί Μαχόγκανι Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about In Case of Love by Pupa.

In Case of Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pupa In Case of Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pupa In Case of Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει In Case of Love by Pupa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για In Case of Love by Pupa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Adidas Pure Lightness Esteban Folie de Figue Alain Delon Samourai Pinkberry Lancome Tresor Sheer Fragrance M. Micallef Floral Rasasi Innocence Kristel Saint Martin Orientalia Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Oriflame The Babes Sweet Peach Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks