Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Very Flower Fiore di Tahiti Pupa για γυναίκες

Very Flower Fiore di Tahiti Pupa για γυναίκες

καρύδα
Very Flower Fiore di Tahiti Pupa για γυναίκες Εικόνες

Very Flower Fiore di Tahiti από Pupa είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Very Flower Fiore di Tahiti κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει Καρύδα, ανθός τιαρέ Αιτής, Εξωτικές λουλουδένιες νότες, Βανίλια και λευκός μόσχος.

Καρύδα  ανθός τιαρέ Αιτής Εξωτικές λουλουδένιες νότες Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Flower Fiore di Tahiti by Pupa.

Very Flower Fiore di Tahiti Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pupa Very Flower Fiore di Tahiti fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pupa Very Flower Fiore di Tahiti, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Flower Fiore di Tahiti by Pupa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Flower Fiore di Tahiti by Pupa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Calvin Klein Truth Lush Al-Rehab Taif Valentino Valentino Gold Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Amouage Amouage Lyric Woman Etro Heliotrope Alexandra de Markoff Alexandra Kate Moss Vintage Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale Sarantis B.U. Trendy La Prairie Life Threads Ruby