Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Yes Gold Pupa για γυναίκες

Yes Gold Pupa για γυναίκες

caramel
Yes Gold Pupa για γυναίκες Εικόνες Yes Gold Pupa για γυναίκες Εικόνες Yes Gold Pupa για γυναίκες Εικόνες

Yes Gold από Pupa είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Yes Gold κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Charles Niel. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι Σικελίας, βατόμουρο και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι Ινδικό γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια και Καραμέλα.

πορτοκάλι Σικελίας βατόμουρο καρπούζι

Ινδικό γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

πατσουλί Βανίλια Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yes Gold by Pupa.

Yes Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pupa Yes Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pupa Yes Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yes Gold by Pupa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yes Gold by Pupa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Rochas Femme Rochas Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Ayala Moriel Autumn Badgley Mischka Badgley Mischka Hollywood Milano Hollywood Milano Woman Yohji Yamamoto Yohji Tous Tous In Heaven Her DSH Perfumes Wild Fig Lomani AB Spirit Ineke Gilded Lily Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Wings Oriflame Enigma Dare to Dream