Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

White Puredistance για γυναίκες

White Puredistance για γυναίκες

White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες White Puredistance για γυναίκες Εικόνες

White από Puredistance είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. White κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Lie. Το άρωμα περιέχει Μαγιάτικο τριαντάφυλλο, σπόρος Τόνκα, ρίζα ίρις, σανδαλόξυλο, Περγαμόντο, Μόσχος, Βέτιβερ Αϊτής και πατσουλί.

Μαγιάτικο τριαντάφυλλο σπόρος Τόνκα ρίζα ίρις σανδαλόξυλο Περγαμόντο Μόσχος Βέτιβερ Αϊτής πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White by Puredistance.

White Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Puredistance White fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Puredistance White, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White by Puredistance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White by Puredistance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Perfect Sense Mane Yu Jil Sander Jil Sander Pure Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Annika Sorenstam Annika Parfums DelRae Mythique Smell Bent Sunshine Sage Machado Coral Bill Blass Red Christina Aguilera Royal Desire Huitieme Art Parfums Naiviris