Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Showcat Pussy Deluxe για γυναίκες

Showcat Pussy Deluxe για γυναίκες

Showcat Pussy Deluxe για γυναίκες Εικόνες

Showcat από Pussy Deluxe είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Showcat κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τριαντάφυλλο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι Μήλο  Γκόλντεν

φρέζια τριαντάφυλλο παιώνια

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Showcat by Pussy Deluxe.

Showcat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pussy Deluxe Showcat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pussy Deluxe Showcat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Showcat by Pussy Deluxe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Showcat by Pussy Deluxe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Antonio Banderas Spirit for Woman Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Valentino Valentino Gold Bijan Bijan Bijan Bijan With a Twist Emanuel Ungaro Desnuda Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Parfums Elite Miss Elite Model In Love Erreuno Erreuno Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour