Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο « Ομάδες

Queen by Queen Latifah Queen Latifah για γυναίκες

Queen by Queen Latifah Queen Latifah για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Queen by Queen Latifah Queen Latifah για γυναίκες Εικόνες Queen by Queen Latifah Queen Latifah για γυναίκες Εικόνες

Queen by Queen Latifah από Queen Latifah είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Queen by Queen Latifah κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Steve Demercado. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, Κονιάκ και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο, Βανίλια, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και θυμίαμα.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο γιασεμί Κονιάκ κόλιανδρος

πατσουλί σανδαλόξυλο Βανίλια σπόρος Τόνκα Μόσχος θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Queen by Queen Latifah by Queen Latifah.

Queen by Queen Latifah Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Ήταν δώρο και ενώ το body butter είναι υπέροχo σαν βανίλια και καραμέλα μαζί, το άρωμα είναι πολύ έντονο σε πατσουλί.
Δεν μου ταίριαξε πάνω μου - το ψέκασα μόνο μία φορά.

Jan
2014
*sophi*
*sophi*

Πατσουλί και τόνκα πάρα πολύ δυνατό άρωμα ...έχει έντονα εσπεριδοειδή στο άνοιγμα.
Η αίσθηση που σου αφήνει είναι ώριμων φρούτων-πατσουλί (fruit-chouli) ο όρος που χρησιμοποιείται κυρίως περιπαιχτικά για να δείξει την πολύ έντονη σχεδόν αποπνιχτική ύπαρξη της γλυκιάς -έντονα φρουτώδης γεύσης με την ανάμειξη του πατσουλί που σχεδόν υπάρχει σε κάθε νεανικό άρωμα των διασημων σταρλετ -ποπ τραγουσιστριων της εποχής...
Αυτό που βλέπω έντονο επίσης στο άρωμα και δεν ξέρω αν είναι μόνο η δική μου αίσθηση γιατί δεν άναφέρεται επίσημα , είναι η νότα benzoin ...παραπάνω από ότι πρέπει ίσως να δίνει αυτή την υπερβολική γλυκύτητα...
Μοιάζει με πολλά άλλα αρώματα ποπ τραγουδιστριών όπως με το Darling της Kylie Minigue ,της Rihanna's to Reb' fleur , κ.τ.λ.
Γενικά είναι καλό να φορεθεί από την νεολαία που ψάχνει δυναμικά αρώματα για τις βραδινές εξόδους ...
Σημείωση¨: Μπορεί να φορεθεί και αντί του Angel (γλυκό-πατσουλί)

Jan
2013
I.I
I.I

Πραγματικά σέξι άρωμα, θα μου άρεσε πάρα πολύ αν δεν ήταν τόσο ενοχλητικά γλυκό! Το βρίσκω πάρα πολύ γλυκό!
Το φοράω πάλι, γιατί μου αρέσει, απλά αν είχε μια μικρότερη δόση βανίλιας (και γλυκύτητας γενικά) θα ήταν πολύ καλύτερα. Κάποια χρήστρια είχε πει κάποτε (σε άλλο φόρουμ) ότι είναι ίδιο η Sonia Rykiel το άρωμα στο πορτοκαλί μπλουζάκι, απλά με προσθήκη ζάχαρης και βανίλιας. Πιστεύω πως έχει κάποιο δίκιο.
Προσωπικά δε μυρίζω πάντως το Κονιάκ, μυρίζω tonka bean έντονα, βανίλια, μάσκ, λιβάνι, κάτι ακόμα, ίσως πολύ ελαφρύ γιασεμί ίσως, δεν είμαι σίγουρη.
Πάντως ΣΕΞΙ άρωμα, από τα λίγα που μου έχουν δώσει τόσα πολλά κοπλιμέντα.

Dec
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Queen Latifah Queen by Queen Latifah fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Queen Latifah Queen by Queen Latifah, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Queen by Queen Latifah by Queen Latifah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Queen by Queen Latifah by Queen Latifah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Moschino Moschino Joop! Nightflight Lomani Cruiser for Men Creed Vanisia Korloff Paris Kn°II Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Alain Delon Samourai Donna Karan Essence Labdanum Agonist The Infidels M. Micallef Aoud Gourmet LR LR Classics Singapore Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M