Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Glamourous Daylight Ralph Lauren για γυναίκες

Glamourous Daylight Ralph Lauren για γυναίκες

Glamourous Daylight Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες Glamourous Daylight Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες

Glamourous Daylight από Ralph Lauren είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Glamourous Daylight κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει κρίνος Καζαμπλάνκας, Μόσχος, Λευκά άνθη, νότες ξύλων, πλουμέρια(φρατζιπάνι), Βέτιβερ, Κλημεντίνη και ξύλο κασμήρι.

κρίνος Καζαμπλάνκας Μόσχος Λευκά  άνθη νότες  ξύλων πλουμέρια(φρατζιπάνι) Βέτιβερ Κλημεντίνη ξύλο κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glamourous Daylight by Ralph Lauren.

Glamourous Daylight Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ralph Lauren Glamourous Daylight fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ralph Lauren Glamourous Daylight, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glamourous Daylight by Ralph Lauren. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glamourous Daylight by Ralph Lauren αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Laura Biagiotti Donna Loewe I Loewe You Juliette Has A Gun Citizen Queen Nasomatto China White Geo. F. Trumper Eucris Sonoma Scent Studio Opal Molinard Les Fleurs: Violette Yves Rocher Cantate Novaya Zarya Mon Bijou