Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Lauren Style Ralph Lauren για γυναίκες

Lauren Style Ralph Lauren για γυναίκες

τουμπερόζα
Lauren Style Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες Lauren Style Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες

Lauren Style από Ralph Lauren είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lauren Style κυκλοφόρησε το έτος 2004. Lauren Style έχει δημιουργηθεί από Harry Fremont και Richard Herpin. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, άνθη πορτοκαλιάς, φύλλο βιολέτας και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, γαρδένια, τεμπέρι Ινδίας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος και Βανίλια.

λάιμ άνθη πορτοκαλιάς φύλλο βιολέτας μανταρίνι

μανόλια γαρδένια τεμπέρι Ινδίας γιασεμί

πατσουλί Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lauren Style by Ralph Lauren.

Lauren Style Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ralph Lauren Lauren Style fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ralph Lauren Lauren Style, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lauren Style by Ralph Lauren. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lauren Style by Ralph Lauren αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Serpentine Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Fragonard Capucine Dana Navy Les Nereides Fleur Poudree de Musc M. Micallef Note Ambree Aubusson Aubusson Couleurs Floris Zinnia D.S. & Durga Beverly Hills 1985 Fragonard Murmure Strange Invisible Perfumes Moon Garden