Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

Polo Red White & Blue Ralph Lauren για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
Polo Red White & Blue Ralph Lauren για άνδρες Εικόνες

Polo Red White & Blue από Ralph Lauren είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Polo Red White & Blue κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αγγούρι και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Αγγούρι κόκκινο μήλο

Λεβάντα φασκόμηλο

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Polo Red White & Blue by Ralph Lauren.

Polo Red White & Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ralph Lauren Polo Red White & Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ralph Lauren Polo Red White & Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Polo Red White & Blue by Ralph Lauren. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Polo Red White & Blue by Ralph Lauren αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Benetton Benetton White Night Man Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man s.Oliver Love Man 2008 Fragonard Concerto Gap Gap Blue No.655 For Him Aramis New West for Him Jardin de France Naturelle Acca Kappa White Moss DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) DSH Perfumes Bon Vivant Roger & Gallet L`Homme Sage Machado Sage