Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Pure Turquoise Ralph Lauren για γυναίκες

Pure Turquoise Ralph Lauren για γυναίκες

Pure Turquoise Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες Pure Turquoise Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες Pure Turquoise Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες Pure Turquoise Ralph Lauren για γυναίκες Εικόνες

Pure Turquoise από Ralph Lauren είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pure Turquoise κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annie Buzantian. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, Ανθη Κάκτου και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, κρίνος και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Σημύδα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανίλια Μπέρμπον και ρούμι.

Βιολέτα φύλλα φραγκοσταφυλλιάς Ανθη Κάκτου κρίνο της κοιλάδας

άνθη πορτοκαλιάς κρίνος τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Σημύδα Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια Μπέρμπον ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Turquoise by Ralph Lauren.

Pure Turquoise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ralph Lauren Pure Turquoise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ralph Lauren Pure Turquoise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Turquoise by Ralph Lauren. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Turquoise by Ralph Lauren αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
ID Parfums Lettre a Anna Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Hermes Doblis Germaine Monteil Royal Secret II Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Keiko Mecheri Iris Pourpre Versace VE Roberta di Camerino L`Uomo R DSH Perfumes Minuit Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Galimard Yavana